Halka Arz Öncesi Hazırlık
Bir şirketin halka arz için ikinci bir seçimi yoktur ve bu nedenle bu süreç şansa bırakılamaz.
Sermaye piyasası ve lider aracılarla olan tecrübemiz, halka açılmayı planlayan şirketler için önemli fayda sağlayacaktır.
Şirketi Tanımak Total Finans halka arz için gerekli sürecin gereklerini sizinle birlikte planlar ve şirketin geçerli yatırım planlarının olup olmadığı, beklentilerin gerçekçiliği, finansal bilgilerin açıklığı ve zamanlamanın doğruluğu sorularına cevap verir. Total Finans bir aile şirketinin halka açık bir şirket haline gelme sürecinin yol haritasını ayrıntılarıyla sizin için çizer.

Hazırlık Biz bir yatırımcının bir yatırım kararı verirken soracağı soruları bilir ve halka arz öncesinde hazırlayacağımız Şirket Profilinde, yatırımcı sunumlarında bu soruların cevaplarını net, tutarlı ve tarafsız biçimde cevaplandırırız.

Değerleme Firmanızı pazarın değerlemesine bırakmadan önce, Total Finans olarak biz şirketinizin profesyonel hisse değerlemesini yaparız.

Aracılarla Görüşme Bizler piyasadaki aracıların performans kayıtlarını tutar ve size en uygun olanını tavsiye eder.

Resmi Aracılık İşleminin Yönetilmesi Lider aracı kurum seçildikten sonra tüm yatırımcı toplantılarına katılarak sizin sorulacak sorulara cevap vermenizde yardımcı olur ve pazardaki gelişmeleri yakından takip ederek sizi bilgilendirmeye devam ederiz.

Takip Pek çok şirket ve hissedar halka arz sonrası yatırımcılara karşı ilgisiz kalma hatasına düşer. Bizler aradaki ilişkinin güçlenerek sürdürülmesi konusuna büyük hassasiyet göstermekteyiz. Sizinle ve yatırımcılarla birlikte şirket performansını yakından takip etmeye devam ederek hisse değerinin artmasını sağlarız.