HAKKIMIZDA
1997 yılında kurulmuş olan Total Finans, şirket birleşmeleri, satın almaları, ayrılmaları ve hissedar değişimlerinde arabuluculuk yapma konularında uzmanlaşmış, Türkiye'nin önde gelen danışmanlık şirketlerinden biridir.Total Finans, dünya çapında tanınmış, önde gelen M&A şirketlerinin oluşturduğu Global M&A ağının Türkiye temsilcisidir. Global M&A özellikle 25-250 milyon Euro aralığındaki işlemlere odaklanmış ve kendi bölgelerinde uzmanlaşmış şirketlerden oluşmaktadır.

Müşterileri portföyümüz iki tip firmadan oluşmaktadır. Türkiye'de yatırım yapmak isteyen ve bu doğrultuda ortaklık ve/veya şirket satın almak isteyen yabancı uluslararası firmalar portföyümüzün önemli kısmını oluşturmaktadır. Bunun yanında yurtdışına ortaklık ve/veya satın almalar ile açılmak isteyen Türk şirketlere yardımcı olmaktayız. Ayrıca yerli şirketlere halka açılma öncesi ve sonrasında değerleme, yasal işlemler,risk analizi ve zamanlama konularında yardımcı olmaktayız. Firmanın doğru ve tarafsız değerlemesini yaparak yatırım kararlarında yardımcı oluruz.

Yönetim kadromuz sonuç odaklı, farklı sektörlerde deneyimli ve geçmişlerinde etkileyici başarılar bulunduran kişilerden oluşmaktadır.